• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Онуфрій благословив настоятеля лаври на роздачу нагород журналістам "Інтера" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) вручив нагороди журналістам телеканалу "Інтер"

Нагороди телевізійникам були роздані "з благословення предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату Онуфрія", передає "ДС" з посиланням на портал lavra.ua.

"Нагородження" відбулося у Хрестовоздвиженському храмі Лаври на зустрічі з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі, 30-річчя відновлення чернечого життя у Лаврі.

Павло вручив співробітникам телеканалу ордена УПЦ преподобного Нестора Літописця I ступеня, медалі Святого рівноапостольного князя Володимира, а також подячні грамоти.

Також він подякував колектив "Інтера" за їхню працю і "равноапостольное служіння".

"Ви словом проповіді можете наставити людей на шлях, що веде до Бога. Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо інформацію, яку отримують люди. І коли ви проносите в серця людей мир і спокій, то це тим засобом, який гасить полум'я ненависті і ворожнечі. Спасибі за те, що ви, незважаючи ні на які перипетії, намагаєтесь максимально чесно виконувати свою роботу, піднімаючи глядачам ту інформацію, яка найбільшою мірою відповідає реальності. Від імені нашого Першосвятителя Блаженнішого Ми митрополита Онуфрія, від мене особисто і всій братії Святої Печерської обителі прийміть найкращі побажання, щоб Господь зміцнював вас у всіх ваших трудах і починаннях!" - сказав Павло.

На одному з фото, зроблених під час нагородження, є одіозна Ганна Безлюдна, член наглядової ради ПРАТ "Телеканал "Інтер".

Нагадаємо, в кінці липня цього року телеканал "Інтер" активно висвітлював хресний хід і заходи УПЦ МП з нагоди Дня Хрещення Русі.

Як повідомлялося, 30 листопада СБУ провела обшуки у настоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя). Обшуки провели за місцем проживання та розміщення майнового комплексу, що належить митрополиту, в рамках кримінального провадження, відкритого за статтею Кримінального кодексу про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

На даний момент СБУ не надала коментарів за результатами обшуків у митрополита Павла.

    Реклама на dsnews.ua