• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Організатор замаху на Гандзюк отримав ще один вирок

Цюрупинський районний суд Херсонської області виніс ще один вирок організатору замаху на активістку Катерину Гандзюк Сергію Торбині — за активну участь у масових заворушеннях, які супроводжувалися насильством

Сергій Торбін
Сергій Торбін
Реклама на dsnews.ua

Згідно з вироком суду, Торбін засуджений до 5 років вʼязниці, передає "ДС" з посиланням на "Судового репортера".

Згідно з матеріалами справи, у травні 2018 року Торбін організував заворушення біля будівлі Олешківської райради, де демонстранти намагалися висловити недовіру голові ради. При цьому Торбін був нібито в дружніх стосунках з головою райради.

Як повідомляється, 4 травня до будівлі ради привезли не менше 50 осіб з гумовими кийками та палицями. Вони відганяли мирних людей, які намагалися потрапити на сесію ради та залякували депутатів. Один з них був Торбін, який завдав людині кілька ударів гумовим кийком по голові і тулубу.

"27 січня 2021 року між Торбіним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості. Чоловік погодився співпрацювати зі слідством у викритті інших фігурантів", — йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, у 2019 році Сергій Торбін пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину за ч. 4,5 ст. 27, ч. 2 ст. 28 і 2 ч.ст.121 Кримінального кодексу України і погодився на покарання у вигляді 6 років і 6 місяців позбавлення волі згідно ст. 69 КПК України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua