• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Засновник Microsoft розповів, коли закінчиться пандемія COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Американський філантроп і мільярдер Білл Гейтс вважає, що світ здолає коронавірус до кінця 2021 року, а окремі країни зможуть зробити це ще раніше

Про це Гейтс заявив в інтерв'ю Bloomberg, передає "ДС".

"Нововведення в терапії почнуть знижувати рівень смертності, але справжній кінець (пандемії. — ред.) настане за рахунок природного поширення інфекції і за рахунок вакцини, що дає нам колективний імунітет. Для багатьох країн це станеться десь в наступному році, в ідеалі — в першій половині року. Ми вийдемо з цього до кінця 2021 року", — сказав Гейтс.

Він передбачає, що в наступному році на світовий ринок вийдуть відразу декілька вакцин.

"Найсильніша імунну відповідь викличе білкова субодиниця. З огляду на те, що розробкою вакцини займається багато компаній, ми можемо допустити значну кількість невдач і отримати недорогу вакцину тривалої дії", — додав Гейтс.

Філантроп прокоментував теорії змови про те, що він нібито хоче через вакцинацію.

"Дивно. Вони приймають той факт, що я займаюся вакцинами, і просто перевертають його з ніг на голову. Нібито замість того, щоб давати гроші на порятунок життів, я роблю гроші, щоб губити людей. Якщо це заважає людям зробити щеплення або переглянути останні дані про користь носіння масок, то це велика проблема", — сказав Гейтс.

У світі станом на 07.00 14 серпня (за Києвом) зафіксовано 20 840 381 випадок зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua