• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Від коронавірусу помер колишній народний депутат України

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат Верховної Ради другого скликання, перший президент АТ "Українська фінансова група" Валерій Бабич помер від коронавірусної хвороби на 67 році життя

Про це в четвер, 29 жовтня, повідомила прессекретарка Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Марина Кінах у своєму Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні від цієї страшної хвороби (ймовірно, коронавірус — ред.) пішла людина великого серця, доброї душі, величезного розуму — Валерій Георгійович Бабич ... Мої щирі співчуття всій великій дружній родині ... Сумую разом із вами", — написала Кінах

Бабич народився в місті Броди Львівської області 25 серпня 1953 року. У 1991 році він був одним із засновників Республіканського акціонерного товариства "Українська біржа" (з 1992 — Акціонерна група "Українська фінансова група"), президентом якого він довгий час був. Незабаром Бабич став головою ради промисловців і підприємців при президентові України. З 1993 по 1994 він також був позаштатним радником президента України Леоніда Кравчука з питань ринкової економіки.

У 1994 році Бабич став народним депутатом Верховної Ради. З 1998 по 2003 рік політик обирався головою політичної партії "Всеукраїнське об'єднання християн". Того ж року він брав участь у першому турі президентських виборів, на яких посів п'яте місце з семи, набравши 2,48% (644 263 голосів).

У 1997 році Бабич посів друге місце в списку "Християнсько-демократичної партії України". Однак незабаром він зареєструвався кандидатом у депутати від київського одномандатного округу № 218, від якого і був вдруге обраний до Верховної Ради, набравши 13,84% голосів.

Через рік політик очолив партію "Всеукраїнське об'єднання християн" (ВОХ). У 2002 році він повів цю політичну силу на парламентські вибори, однак, набравши всього 0,29%, Бабич до парламенту не пройшов. У 2003 він не був переобраний на пост глави ВОХ і відійшов на другий план української політики.

    Реклама на dsnews.ua