• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Отруєння Навального: опозиціонер почувається значно краще

Реклама на dsnews.ua

Російський опозиційний політик Олексій Навальний відчуває себе добре і розуміє, що відбувається, але до повного одужання ще далеко

Про це заявила співробітниця російського опозиціонера Олексія Навального Марія Півчих, передає "ДС" з посиланням на BBC.

"Будь-яка людина навіть в прекрасному і доброму здоров'ї буде довго переварювати події такого масштабу. Я думаю, це ще займе якийсь час, щоб навіть самої світлою головою це усвідомити, не кажучи вже про те, щоб перечитати новини за таку кількість днів", — сказала Півчих.

Вона також висловила надію, що найближчим часом він повернеться в свій нормальний стан.

Як писала "ДС" 2 вересня німецька влада виступили з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Голова Держдуми Росії В'ячеслав Володін заявив, що за отруєнням російського опозиційного політика Олексія Навального бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок" нібито стоять іноземні спецслужби.

    Реклама на dsnews.ua