• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

PANDORA представляє нову осінню колекцію 2017 (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Ювелірний бренд PANDORA представляє нову Осінню колекцію прикрас 2017 року

Основні тренди цієї осені: комбінація різних металів, вчинені геометричні форми і теплі відтінки рожевого.

Нова колекція PANDORA поєднує в собі найсміливіші сучасні тенденції з класичним, непідвладним часу стилем.

Вона створена для того, щоб ви могли експериментувати і створювати безмежну кількість образів, комбінуючи різні прикраси, форми, текстури і метали.

Одна з основних місій бренду PANDORA - впровадження позитивних складових у життя жінок у всьому світі.

Керуючись цією місією, в рамках Осінньої колекції бренд запустив масштабну кампанію "DO See The Wonderful", яка покликана навчити жінок помічати прекрасні моменти кожен день і святкувати свої навіть самі маленькі перемоги.
Адже саме це робить нас щасливими.

Відкриті браслети-банглы

Нова інтерпретація знакового браслета PANDORA - відкритий браслет-бангл. Саме він - символ найбільш незабутніх моментів. Банглы виконані зі срібла 925-ї проби і відібраного вручну кубічного оксиду цирконію. Дизайнери доповнили нові моделі двома видами намистин-застібок і двома стоперами, які поділяють намистини і фіксують їх на місці.

Намистини виконують не тільки роль застібки, але і можуть мінятися в залежності від обраного стилю. Так, для повсякденного стилю casual підійде минималистичная намистина-застібка, виконана зі срібла з написом PANDORA, для вечора - сяюча намистина з кубічним оксидом цирконію.

Підбираючи намистини до нового банглу, комбінуйте відтінки, метали і структури, створюючи идивидуальный неповторний образ.

Колекція кілець, які складаються, як пазл

Надихаючись класичної колекцією Hearts of PANDORA, в цьому сезоні бренд створив особливу серію PANDORA Puzzle Heart.

Це абсолютно новий дизайн і концепт кілець, який представлений брендом вперше. Особливість колекції - можливість комбінувати вироби в різних варіаціях. Прикраси виконані у вигляді сердець і являють собою два різних кільця, які при з'єднанні створюють завершений дизайн.

Puzzle Heart завжди були інтригуючою альтернативою традиційним кілець. Адже у них не тільки чудовий дизайн: їх цікаво комбінувати, вони романтичні і, безумовно, зберігає найтепліші спогади.

Вироби представлені в сріблі 925-ої проби, 14-ти кратну золоті та інноваційному сплаві металів PANDORA Rose.

Колекція Геометричні форми

Осіння колекція Geometric Glow - справжній урок геометрії від ювелірів бренду. Колекція пропонує прикраси для кожної жінки і для кожного випадку.

Елегантний набір Cascading Glamour - яскравий акцент Осінньої колекції. Ці прикраси представлені в вінтажному стилі і являють собою сміливе поєднання виражених геометричних ліній з гладеньким камінням плавної форми. Cascading Glamour стане відмінним доповненням до вечірнього стилю, а також легко доповнить повсякденний стиль. Сережки та підвіска Cascading Glamour виконані зі срібла 925-ї проби і кубічного оксиду цирконію.

Нехай ця осінь подарує нові прекрасні спогади і нові перемоги, святкуйте разом з Осінньою колекцією прикрас від PANDORA!

    Реклама на dsnews.ua