• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Панін розкаявся, що радів анексії Криму

Реклама на dsnews.ua
Російський актор Олексій Панін шкодує, що в 2014 році підтримував анексію Криму Росією

Про це він заявив в ефірі НСН 21 березня, інформує "ДС".

"Мені огидно дивитися на Пореченкова з кулеметом у "ДНР". Мені соромно, що я коли-то з прапором Росії кричав "Крим наш", я справді в це вірив, бачив, що люди хочуть в Росію. Зараз, розуміючи, що відбувається в Криму, мені соромно за це. 80% людей перебувають у стані шоку, вони зрозуміли, що їх обдурили. Все це псевдопропагандистские історії - для Заходу, а не для нас", - заявив Панін.

"Людям насрати на Керченський міст і весь Крим разом узятий, вони думають, щоб з голоду не здохнути завтра, ось що хвилює росіян. Я давно попрощався з цією країною внутрішньо", - додав актор.

Також він назвав Росію "варварської та агресивної" країною.

Напередодні Панін розмістив у своєму Instagram пост, в якому назвав Росію "брудної, кримінальної та гомофобною країною, в якій люди ненавидять один одного і всіх навколо себе". Він зазначив, що більшість жителів країни не вміють думати, а в голові у них "плавлений сирок". За його словами, весь світ дивиться на росіян, як на дикунів, а "держава налаштував проти себе все цивілізоване суспільство".

Зараз пост недоступний, користувачі в коментарях припустили, що актор сам видалив скандальний запис. Однак Панін спростував цю інформацію і зазначив, що це не його рук справа. Навпаки, він готовий повторити сказане і поскаржився на відсутність свободи слова в Росії.

"Я б із задоволенням виклав ще раз. Цей пост видалили вчора три рази на одній сторінці і два рази на інший. Величезна кількість передплатників були згодні з цією позицією. В цьому пості немає нічого, правда ріже очі, у нас немає незалежного телебачення, йде суцільна пропаганда. Журналіст у нашій країні зараз - це образа. Мерзопакостные Соловйови , Скабеевы, Норкины - це не журналісти, це дно. Це зрозуміло всім в нашій країні. Я не закликаю світ до насильства, я висловлюю свою думку. Я більше не пов'язую своє життя з цією країною, мені огидно дивитися на більшу частину своїх колег", - сказав Панін.

    Реклама на dsnews.ua