• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Папа Римський у різдвяному посланні попросив ділитися вакцинами від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Папа Франциск у своєму різдвяному посланні в п'ятницю, 25 грудня, закликав країни всього світу поділитися вакцинами від коронавірусу, адже пандемія не має кордонів

Про це йдеться в повідомленні France 24, передає "ДС".

Пандемія та її соціальні й економічні наслідки домінували в посланні, в якому Папа закликав до глобальної єдності та допомоги країнам, які страждають від конфліктів і гуманітарних криз.

"На поточний момент історії, що відзначається екологічною кризою і серйозними економічними та соціальними дисбалансами, які тільки погіршуються пандемією коронавірусу, для нас особливо важливо визнати один одного братами та сестрами", — сказав Папа.

Підкреслюючи, що охорона здоров'я є міжнародною проблемою, понтифік розкритикував так званий "націоналізм вакцин", який, на думку представників ООН, погіршить пандемію, якщо бідні країни отримають вакцину в останню чергу.

"Нехай Син Божий відновить у політичних і урядових лідерів дух міжнародного співробітництва, починаючи зі сфери охорони здоров'я, щоб усім було забезпечено доступ до вакцин і лікуванню. Перед викликом, який не знає кордонів, ми не можемо зводити стіни. Ми всі в одному човні", — зазначив Франциск.

Як повідомляла "ДС", Папа Римський Франциск під час різдвяного послання "Urbi et Orbi" згадав про війну на сході України.

    Реклама на dsnews.ua