• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Патріарх Кирило закликав швейцарців не прогинатися під мейнстрім

Реклама на dsnews.ua
Патріарх Московський і всієї Русі Кирило закликав швейцарців, а також всіх християн і не прогинатися під мейнстрім громадських смаків

Про це він заявив на 80-річчі Російської воскресенського приходу в Цюріху (Швейцарія), інформує "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Сучасне суспільство схильне бачити в Церкві певну систему, яка обслуговує його потреби і навіть його смаки. І якщо смаки сучасного суспільства входять у протиріччя з християнськими автентичними переконаннями, тоді і виникає тема свідоцтва про Божій правді. Ми знаємо, як іноді християнські громади прогинаються перед цими смаками як би беруть готовність враховувати ці смаки і тим самим відходять від Божої істини. Ми з вами покликані свідчити Божу правду і не прогинатися перед цими смаками", - сказав патріарх.

За його словами, Церква не закликає до конфлікту із суспільством, а християни ніколи не були революціонерами.

"Але християни покликані зберігати Божу правду і свідчити про неї, навіть коли перебіг суспільного життя, мейнстрім смаків йде в протилежну сторону. Ми повинні молитися і бути мужніми свідками про Божій правді", - підкреслив патріарх Кирило.

Зазначимо, що Патріарх Кирило вперше офіційно відвідує Цюріх в первосвятительські сані. Він приїхав у Швейцарію з Франції в рамках першого ж свого візиту до Корсунської єпархії РПЦ. Візит розпочався 3 грудня з всенічного бдіння в старому російському храмі на вулиці Петель в Парижі і завершиться 7 грудня церковними урочистостями в Цюріху.

    Реклама на dsnews.ua