• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Патріарх Кирило заявив, що автокефалія неприпустима

Реклама на dsnews.ua
Глава РПЦ патріарх Кирило вважає неприпустимим надання незалежності православної церкви в Україні

Про це він заявив у неділю, звертаючись до віруючих після літургії в храмі Святої Тетяни у Любліно, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс.

"Може бути, ці люди (прихильники незалежної церкви - ІФ) і праві, і в незалежній державі повинна бути як би і незалежна церква? (...) Чому б не допустити таке відносно України?.. Не можна допустити", - сказав Кирило.

"Послухайте тих, хто бореться за так звану незалежну церкву, прислухайтеся до інтонацій і словами, яка ж там злоба і ненависть. Тому всі ті, хто сьогодні прагнуть утвердити так звану незалежну церкву і заради цього готові погубити життя інших людей, зламати церковне життя, увірватися і захопити храми і монастирі, хіба це мова сили є мовою Божим?" - цитує патріарха ТАСС.

За словами предстоятеля Російської православної церкви, "розкольники" намагаються представити ідеї темряви в якості світлих і позитивних.

Він висловив надію, що "ніякі розкольницькі об'єднання, ніяке участь світської влади, ніяка злобна і войовнича риторика не здатні відірвати віруючих людей від життя у світі Божому".

Нагадаємо, виступаючи на Форумі місцевого самоврядування в Києві, президент Петро Порошенко заявив, що 15 грудня відбудеться об'єднавчий собор, що стосується української автокефалії.

    Реклама на dsnews.ua