• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Перед Новим роком чиновники Київщини вирушать на передову

Реклама на dsnews.ua
Напередодні свята Нового року голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну і гуманітарну допомогу

Відповідне доручення дав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Київської ОДА.

Як зазначається, озвучену ініціативу Горгану керівники РДА та мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом. Колону з гуманітарною допомогою сам голова Київської ОДА.

Передбачається, що 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району області вирушить у Дніпро, звідки чиновники доставлять зібрану допомогу у військові частини в зоні АТО.

Основу вантажу складуть необхідні на фронті речі - дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київської області.

"Українські солдати повинні відчувати підтримку і допомогу. Таку ж поїздку, дасть Бог, здійснимо і на Великдень. Щоб напередодні свят підняти бойовий дух наших захисників і допомогти їх перемозі", - зазначає Олександр Горган.

Як повідомлялося раніше, Київська обласна державна адміністрація буде одноразово надавати допомогу в розмірі 10 тисяч гривень жителям Київської області, які уклали контракт на проходження військової служби.

    Реклама на dsnews.ua