• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Перестаньте зустрічатися з убивцею та бандитом, — Чубаров про приїзд Путіна до Криму

Заплановане на 4 листопада прибуття в окупований Росією Крим президента РФ Володимира Путіна є грубим порушенням міжнародного права

Перестаньте зустрічатися з убивцею та бандитом;
Перестаньте зустрічатися з убивцею та бандитом; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні Путін вломиться в зруйнований ним мій будинок… Прибуття Путіна до тимчасово окупованого РФ Криму та проведення ним з української території засідання у форматі відеоконференції "вищої державної ради Союзної держави" є цілеспрямованим грубим порушенням норм міжнародного права та черговим викликом Українській державі та всій міжнародній спільноті ", — Написав він.

Глава Меджлісу вважає, що участь у цьому заході представників влади Білорусі "інтерпретуватиметься Кремлем як факт нібито визнання Республікою Білорусь "російського статусу" Криму.

"Знову доводиться констатувати, що цинічні та агресивні випади Путіна, що здійснюються ним, порушуючи норми міжнародного права, як і жорстокі репресії та переслідування, насильницькі викрадення та вбивства, які здійснюють каральні органи російської окупаційної влади Криму щодо корінного народу кримськотатар, є наслідком нерішучості міжнародних організацій, включаючи ООН, ОБСЄ, Раду Європи, а також урядів та парламентів провідних держав світу у виконанні ними раніше ухвалених рішень про негайне звільнення РФ окупованих територій України", – пояснив Чубаров.

За його словами, "багато сучасних політиків не можуть не усвідомлювати, що політика умиротворення Путіна, що проводиться ними, лише заохочує агресивні дії Кремля".

"Страшні уроки соціальних катастроф ХХ століття, викликаних злочинами двох тоталітарних режимів – комуністичного СРСР та нацистської Німеччини, внаслідок яких було вбито понад 100 млн людей, – не стали уроком для багатьох сучасних політиків. Але уроки ніколи не пізно вчити. Почніть із першого завдання, перестаньте зустрічатися із вбивцею та бандитом. Поки він не вторгся у ваш будинок і не розорив вашу країну", — підсумував Чубаров.

Нагадаємо, сьогодні, 4 листопада, президент РФ Володимир Путін відвідає окупований Крим з метою брати участь "у святкових заходах у Севастополі з нагоди Дня народної єдності".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua