• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Пліс: Ми очищаємо міську владу від хабарників, сьогодні зловили чиновника Київради

Реклама на dsnews.ua
Влада столиці спільно з правоохоронцями "очищають" КМДА і Київради від "нечистих на руку" чиновників, і сьогодні зроблено ще один крок до цього

Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу адміністрації.

"Сьогодні чиновників Київради викрили в організації схеми вимагання хабарів за надання підконтрольним комунальним підприємством складських послуг суб'єктам господарювання. Це має бути ще одним уроком для тих, хто приходить у міську владу за "легкими" грошима", - зазначив Пліс.

Він підкреслив, що сьогодні працівниками управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА спільно з співробітниками УЗЭ в місті Києві, УОС ГУНП р. в Києві та слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції, під процесуальним керівництвом столичної прокуратури затриманий начальник управління адміністративного та господарського забезпечення Київради Ігор Сабадаха, який вимагав від представника товариства з обмеженою відповідальністю хабар у сумі 24 000 грн в якості застави та квартальної оплати (7 000 щомісяця) і отримав через посередника - завідувача господарством підконтрольного комунального підприємства "Хозкомобслуживание" - останню частку в розмірі 7 000 грн.

Хабарі чиновники збирали за надання в оренду приміщень виробничо-складської бази КП "Хозкомобслуживание" в Голосіївському районі Києва і за підписання договору зберігання майна. Офіційна ж вартість зазначених послуг становила 1 000 грн в місяць і виплачувалася окремо.

Зараз на підставі постанови Голосіївського районного суду міста Києва проводяться обшуки в службових приміщеннях управління Київради та КП "Хозкомобслуживание", на складській території комунального підприємства, а також за місцем проживання Ігоря Сабадаха.

Вирішується питання про затримання Ігоря Сабадаха і двох посередників. У той же час додатково встановлюються інші факти злочинної діяльності цих осіб.

"Якщо хтось із чиновників ще не зрозумів, зазначу: управління по боротьбі з корупцією в КМДА пильно відстежує діяльність міських чиновників щодо неправомірних дій та, отримавши такі факти, відразу привертає правоохоронців до викриття хабарників", - підкреслив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що генеральний Прокурор України Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура в рамках спільних з мером Києва дій з протидії корупції проводить операції по затриманню чиновників КМДА та Київради.

    Реклама на dsnews.ua