• EUR 42.5

Плавець Крипак здобув чергове "золото" на Паралімпіаді в Токіо

Український плавець Максим Крипак виграв ще одну золоту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо

Збірна України вже здобула 71 медаль

1 вересня, у восьмий день змагань, Крипак здобув "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем, передає "ДС".

Він показав результат у 3:9.02, випередивши найближчого суперника на 2,5 секунди.

Це вже пʼята медаль 26-річного харківʼянина на Іграх у Токіо. Максим Крипак також виборов золоті медалі на дистанціях 100 м вільним стилем і 100 м батерфляєм, срібну нагороду на дистанції 50 м вільним стилем та бронзову — в естафеті 4х100 м вільним стилем.

Таким чином, збірна України вже здобула 71 медаль: 16 золотих, 34 срібних та 21 бронзова.

Як писала "ДС", напередодні, 31 серпня, українські спортсмени вибороли 13 медалей.

Редактор: Віктор Костенко