• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Під Дніпром шкільний випускний закінчився масовим отруєнням

Реклама на dsnews.ua

У суботу, 1 серпня, у селі В'язівок Дніпропетровської області діти разом із батьками відзначали випускний, який закінчився масовим отруєнням

Як повідомляє "Мост Днепр", захід проходив в одному з місцевих кафе, передає "ДС".

На наступний день після випускного вечора люди почали звертатися за допомогою до медиків. Усім пацієнтам поставили діагноз "гостра кишкова інфекція". Зараз під наглядом лікарів перебувають дев'ять осіб, троє з них – діти. П'ятьох постраждалих госпіталізували у Новомосковську центральну районну лікарню, четверо знаходяться на амбулаторному лікуванні в селі В'язівок Павлоградського району.

Після повідомлення про масове отруєння Днржспоживслужба почала перевірку кафе, яке організовувало харчування на випускному. Стало відомо, що там не дотримувались усіх норм санітарії та безпеки якості харчових продуктів. У закладі харчування не було дезінфікуючих засобів, порушувалися технології приготування, товарне сусідство сирих продуктів і готових страв, організація миття посуду. Крім того, співробітники закладу та кухні не дотримувалися правил особистої гігієни.

Наразі епідеміологічне розслідування триває, зазначила начальниця відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович. Зараз фахівці очікують результатів лабораторних досліджень.

    Реклама на dsnews.ua