• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Під Києвом тітушки екорейдера Куфтирєва захопили нафтобазу

Реклама на dsnews.ua

У селі Переяславському Київської області відбулося рейдерське захоплення нафтобази компанії "БРСМ-Нафта". Сьогодні, 2 жовтня, близько 100 тітушок у балаклавах під прикриттям співробітників поліції увірвалися на підприємство

Як повідомив директор департаменту компанії «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук у Facebook, серед нападників були представники громадської організації «Фонд подолання Васильківської трагедії» та її глава Олег Верник. Вони увірвалися на територію підприємства і вигнали працівників. Поліція не перешкоджала. Без рішення суду приватне майно було описано і передано на відповідальне зберігання Олегові Вернику, який і керував захопленням.

«Це абсурдно і не піддається здоровому глузду. Такі дії могли проводитися тільки за судовим рішенням, чого не було взагалі. Не чекаючи представників нашої компанії, вони почали ламати ворота і виганяти всіх співробітників із території», — розповів Мельничук.

Він заявив: мета рейдерської атаки — зупинити нафтобазу і тим самим заблокувати роботу мережі автозаправних станцій. Він нагадав, що ГО «Фонд подолання Васильківської трагедії» кілька років судиться з «БРСМ-Нафта» і намагається стягнути 2,7 млрд грн компенсації за пожежу, що сталася на нафтобазі підприємства в червні 2015 року. «Якщо зупиниться нафтобаза, ми перестанемо отримувати нафтопродукти на наші заправні станції, вони почнуть простоювати. Це робиться спеціально, щоби змусити нас заплатити їм ті гроші, які вони вимагають … Це безпідставно, і в судах таке пройти не може. Раз у судах не виходить, вони пішли по беззаконню», — сказав Мельничук.

Він зазначив, що за громадською організацією стоїть відомий екорейдер Павло Куфтирєв, який діє руками Верника і користується прикриттям із боку правоохоронних органів.

У результаті рейдерської атаки легальний бізнес може припинити існування, а сотні людей залишитися без роботи.

«Наш президент обіцяв створити інвестклімат», щоби приходили в країну інвестори. Зараз ми бачимо протилежне. «Криваві» інвестиційні няні рейдерять приватний чесний бізнес. Вони спокійно входять у змову з державною владою, з поліцією, з СБУ, ГПУ і творять усе, що хочуть. Їм плювати на Конституцію, закони і кодекси», — заявив представник компанії.

Як повідомлялося раніше, Павло Куфтирєв фігурував у рейдерських захопленнях фармкомпанії «Дарниця», Київської фабрики технічних паперів, Украгрожитлопобутбуд, агрокомплексу «Агромас», Миколаївського глиноземного заводу. Його прозвали екорейдером за створену ним мережу кишенькових псевдоекологічних громадських організацій, активістів яких приваблює до атак на бізнес.

Куфтирєв також був один із найбільш приватних відвідувачів скандального ресторану «Велюр», де в період карантину зустрічався з високопоставленими чиновниками та силовиками.

    Реклама на dsnews.ua