• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Підключені пересувні електрогенератори біля всіх соціальних об'єктів Авдіївки

Реклама на dsnews.ua
Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій підключили пересувні електрогенератори біля всіх соціально значимих об'єктів Авдіївки

Як передає "ДС", про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив на своїй сторінці Facebook.

"В Авдіївці в робочому режимі працюють управління казначейства, Укрпошта, лікарня, поліція, каналізаційно-насосна станція, фільтрувальна станція. Вчора в місті працювали дві школи - №7 та №1, і в них навчалося 228 дітей. У понеділок по можливості запустимо та інші школи і дитячі сади. Школи і дитячі заклади міста забезпечені бомбосховищами", - написав він.

Жебрівський додав, що ДСНС підключила 24 пересувні електрогенератори біля всіх соціально значимих об'єктів Авдіївки. В місті працює 11 пунктів обігріву населення.

У свою чергу, як інформує прес-служба ДСНС, станом на 16.00 жителям Авдіївки видано 1112 продуктових наборів. Всього видано понад 5,1 тис. продуктових і промислових наборів.

Сьогодні в Авдіївку прибуло 6 вантажних автомобілів і 8 легкових автомобілів з гуманітарною допомогою (продуктами харчування, речами і медикаментами) загальною вагою 31,5 тонни.
Станом на 16.00 проведено обстеження дороги біля Донецької фільтрувальної станції та виявлено 3 одиниці вибухонебезпечних предметів.

З міста вивезено 266 осіб, з них 42 старих і 124 дитини.

    Реклама на dsnews.ua