• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Потяги не зможуть ходити по Керченського мосту (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Керченський міст, який з'єднав аннексированный Крим з Росією, зміщується, з-за чого запуск залізничного сполучення по ньому знаходиться під загрозою зриву

Про це заявило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, посилаючись на результати космічної зйомки, передає "ДС".

Зокрема, відомство зафіксувало "кілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зсуву". Відзначаються, що одні об'єкти просідають зі швидкістю до 89 міліметрів в рік, інші - піднімаються зі швидкістю до 52 міліметрів в рік, йдеться в сюжеті агентства "Крим.Реалії".

Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі запевняє, що у випадку з Керченським мостом супутникові дані можуть багато розповісти.

"Якщо "Гугл" може малювати 3D-картинку з точністю до сантиметрів, то чому ми не можемо стежити за стабільністю тієї чи іншої великої конструкції у тих же вимірах", - зазначив чиновник.

У той же час український інженер-мостобудівник Петро Коваль вважає, що просідання або підняття окремих конструкцій мостів від 1 до 9 сантиметрів - не критичні.

Раніше повідомлялося, що т. зв. Керченський міст не поліпшив плачевну ситуацію з туристами на Кримському півострові., склалася після анексії.

    Реклама на dsnews.ua