• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Погода на завтра: сніг, ожеледь і вітер до 20 м/с

Реклама на dsnews.ua
9 січня в Києві хмарно з проясненнями, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с

Температура вночі -7...-9 градусів, удень -2...- 4 градуси. Про це повідомив Гідрометеорологічний центр, передає "ДС" з посиланням на "Українські новини".

На заході України хмарно з проясненнями, вдень місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі -2...-7 градусів, удень 1...-4 градуси.

У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий сніг, температура вночі -4...-9 градусів, вдень 0...-5 градусів.

На півночі України хмарно з прояснениям, вітер західний, 7-12 м/с, місцями 15-20 м/с, в Київській і Житомирській областях без істотних опадів; на решті території невеликий сніг. У Сумській та Чернігівській областях вночі -6...-11 градусів, удень -4...-9 градусів, помірний сніг, вночі в Сумській області місцями сильний сніг.

У центрі України хмарно з проясненнями, вітер західний, 7-12 м/с, місцями 15-20 м/с; у Вінницькій і Кіровоградській областях без істотних опадів; на решті території невеликий сніг, вночі в Полтавській і Дніпропетровській областях помірний сніг. Температура вночі -3...-9 градусів, удень 0...-8 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, вітер західний, 7-12 м/с, місцями 15-20 м/с, вночі сніг з дощем, вдень невеликий сніг, вночі та вранці ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, місцями хуртовина. Температура вночі -1...-6 градусів, удень 0...-6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вітер західний, 7-12 м/с, місцями 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця, місцями заметіль, вночі невеликий сніг, мокрий сніг, вдень місцями невеликий дощ з мокрим снігом. Температура вночі +2...-3 градуси, вдень +2...+7 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вітер західний, 7-12 м/с, місцями 15-20 м/с, вночі невеликий сніг, мокрий сніг, вдень місцями невеликий дощ з мокрим снігом. На дорогах ожеледиця, місцями хуртовина. Температура вночі +2...-3 градуси, вдень +2...+7 градусів.

У Ялті вночі невеликий сніг, мокрий сніг, вдень місцями невеликий дощ з мокрим снігом. Температура вночі -1...+1, вдень +4...+6 градусів.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua