• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Схожий на Ейнштейна": Діти Кернеса спростували чутки про поганий стан мера Харкова

Реклама на dsnews.ua

По Харкову ходять чутки про те, що мер міста Геннадій Кернес переніс інсульт і перебуває в недієздатному стані, проте сини градоначальника Данило і Родіон Кернеси стверджують, що їх батько йде на поправку

Про це сини харківського градоначальника розповіли в інтерв'ю "Страна.ua", передає "ДС".

Обидва сини знаходяться в Берліні і регулярно відвідують батька в "Шаріте". Родіон був у нього позавчора.

"Батько в чудовому стані. Я був у нього позавчора. Сьогодні теж відвідаю його. Його здоров'ю нічого не загрожує", — заявив Родіон.

А Данило спростував чутки про інсульт і кому у мера. Він визнав, що батькові дійсно складно розмовляти, але не через інсульт.

"У зв'язку з тим, що у нього була важка форма коронавірусу, йому складно поки говорити. Він відповідає, спілкується з нами, але філософські задушевні розмови ще не веде. Не хвилюйтеся. Людина тільки вичухується. Що ви від нього хочете? Ви ще з ним побалакаєте. Щоб нам розмовляти, потрібно набрати легені і умовно затримати дихання і поступово робити контрольований видих. Йому цю історію робити важко, в зв'язку зі складним перебігом коронавірусу. Лікарі настійно просять його не турбувати і не чіпати балаканиною. Те, що нас пускають в лікарню — це виключно тому, що ми пробили туди доріжку", — пояснив Данило.

На питання, якщо Кернес в нормальному стані і може говорити, то чому не записати з ним відео, щоб розвіяти всі чутки про його здоров'я, сини сказали, що батько їм поки цього не дозволяє через свій зовнішній вигляд.

"Він зараз схожий на Ейнштейна: заріс, з жахливою бородою ... Якби це був я, то зробив би таке фото. Але він шалено педантично ставиться до власної зовнішності. Він хоче, щоб все було ідеально. Тому я хотів зробити фото, але він відвернувся і протяжно, глибоко так сказав: "Від*бись", — сказав Данило.

Як писала "ДС", раніше глава Харківської обладміністрації Олексій Кучер заявив, що, за його інформацією, Геннадій Кернес почуває себе погано і навряд чи повернеться в Харків до виборів.

Пізніше в німецькій клініці "Шаріте" розповіли про стан здоров'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса, якого госпіталізували з коронавірусною інфекцією, зазначивши, що очікують його швидкого одужання.

    Реклама на dsnews.ua