• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Поліція проводить обшуки у медцентрі, де лікують хворих на коронавірус (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У Миколаївському обласному Центрі лікування інфекційних хвороб, де лікують хворих на коронавірус, правоохоронці проводять обшук в рамках розслідування кримінального провадження щодо порушення виборчого законодавства

Про це сьогодні повідомив відділ комунікації ГУ Національної поліції України в Миколаївській області, інформує "ДС".

"Під час моніторингу мережі інтернет була встановлена публікація, в якій кандидат на місцевих виборах повідомив про проведення ремонтних робіт у Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних захворювань. За фактом публікації слідчі Інгульського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 160 ККУ "Надання виборцям, учасникам референдуму, юридичним особам неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборною агітацією або агітацією з референдуму, згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, або використанням зображення кандидата, символіки політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах", — йдеться у повідомленні.

Обшуки у Миколаївському обласному Центрі лікування інфекційних хвороб/Укрінформ
Обшуки у Миколаївському обласному Центрі лікування інфекційних хвороб/Укрінформ

Правоохоронці проводять обшук у медзакладі з метою вилучення офіційної документації для подальшого аналізу та дослідження. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

    Реклама на dsnews.ua