• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Поліція проводить обшук у члена громадської ради при НАБУ

Реклама на dsnews.ua
Правоохоронці у п'ятницю вранці проводять обшуки у члена громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенко

Про це, як передає "ДС", повідомив співзасновник громадської ініціативи "Харківський антикорупційний центр" Ігор Чернякв в Facebook.

"У юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимир Рисенко зараз проходить вдома обшук", - написав він.

"Обшук проводить харківська поліція на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва (суддя Білоцерківець, до речі, фігурант розслідувань ХАЦ)", - дописав Черняк.

Як пояснив Черняк в коментарі "Українській правді", розслідується кримінальна справа стосовно підприємства, на якому працював Рисенко, але до того, як відбувалися факти, які зараз стали об'єктом розслідування.

"Він як юрист ще в 2013-2014 році працював на підприємстві. Щодо діяльності цього підприємства за 2015-2016 рік розслідується кримінальне провадження, тобто події, які відбувалися вже після звільнення Рисенко. Але незважаючи не це Печерський райсуд дає дозвіл на обшук, при чому з жорсткими дисками, ноутбуками, телефонами і з усім іншим", - заявив Черняк.

    Реклама на dsnews.ua