• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Поляк пропонував прикордонникам 50 злотих за вивіз дитини з України

Реклама на dsnews.ua
Українські прикордонники затримали громадянина Польщі, який пропонував хабар за те, щоб вивезти за кордон сина без дозвільних документів від матері

Про це повідомили "ДС" в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Сьогодні вранці в пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею, на виїзд з України прибув 37-річний громадянин Польщі зі своїм сином, який має українське громадянство.

На паспортний контроль поляк надав нотаріально завірена заява матері хлопчика, громадянки України, згідно з якою вона надавала дозвіл на вивезення сина за кордон. Проте термін дії заяви закінчився ще в 2015 році.

Однак поляк не погодився з таким рішенням прикордонників і запропонував інспектору "якось домовитися" і все ж випустити хлопчика з України. Свої прохання він вирішив "підкріпити" грошовою винагородою, на що натякнув прикордоннику.

Громадянина Польщі попередили про можливу відповідальність за дачу хабара службовій особі, на що він не відреагував, а дістав 50 польських злотих і спробував "вручити" їх прикордоннику.

В результаті поляк був затриманий за спробу дачі хабара. Прикордонники направили повідомлення працівникам Нацполиции про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 369 КК україни (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Зараз проводяться слідчі дії.

Як раніше повідомляла "ДС", прикордонники Луцького загону в пункті пропуску "Ягодин" попередили спробу вивезення з України старовинної книги "Земне життя пресвятої Богородиці".

    Реклама на dsnews.ua