• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Допомога дітям: Бізнесмен Страшко та БФ "Мистецька Ініціатива" закупили обладнання для "Охматдиту"

Керівник НВП "Технобім" Роман Страшко та Благодійний фонд "Мистецька ініціатива" закупили нове обладнання для Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

Реклама на dsnews.ua

БФ "Мистецька ініціатива" системно займається наданням допомоги "Охматдиту" з 2015 року. За допомогою Фонду в лікарні було проведено ремонт та теплоізоляційні роботи, утеплено будівлі, замінено вікна, санвузли, повідомляється на сторінці Фонду у Facebook.

Фонд регулярно купує для "Охматдиту" меблі та медичне обладнання, медикаменти, продукти харчування. Також надається адресна матеріальна допомога малозабезпеченим сім'ям з дітьми, які хворіють на тяжкі хронічні захворювання.

З 2018 року активну участь у діяльності Фонду з допомоги ПДВ "Охматдит" бере керівник НВП "Технобім" Роман Страшко. Багато проєктів БФ "Мистецька ініціатива", як щодо ремонту та благоустрою відділення педіатрії, так і щодо персональної допомоги маленьким пацієнтам, реалізуються за його безпосередньої участі.

Як повідомили у Фонді, цього разу Страшко закупив вкрай необхідне сантехнічне обладнання для палат, яке зробить умови перебування у лікарні для дітей та їхніх батьків комфортнішим, адже часом їм доводиться проводити у клініці кілька місяців.

Зазначається, що НДСЛ "Охматдит" не єдиний напрямок, у якому Страшко здійснює благодійну діяльність. Він також є активним учасником проєктів БФ "За Луганщину!"

Цього року Страшко неодноразово надавав значну матеріальну допомогу жителям районів Луганської області, які постраждали від лісових пожеж влітку 2020 року, коли полум'я забрало життя 17 осіб, а також залишив без житла близько 500 сімей.

    Реклама на dsnews.ua