• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Соціологи з'ясували ставлення українців до новорічного ролика Зеленського

Не менше 21% громадян України, більша частина яких проживає на Сході, негативно оцінили новорічне привітання президента Володимира Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані результатів опитування "Суспільно-політичні настрої населення (2-4 січня)", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", інформує "ДС".

"70% опитаних бачили новорічне привітання президента Зеленського. З них 43% оцінили його позитивно, 35% – нейтрально, 21% – негативно. Останніх найбільше серед жителів Сходу, старших опитаних, виборців партій Шарія, "Опозиційна платформа — За життя", "Європейська солідарність" та "Свобода", — йдеться у повідомленні.

Опитування було проведене 2-4 січня 2021 року серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Раніше колишній народний депутат Борислав Береза заявив, що під час зйомок новорічного привітання президента Володимира Зеленського використали дитячу працю з порушенням закону, до того ж оплата, яку отримали діти, значно нижча, ніж зазвичай платять навіть масовці.

    Реклама на dsnews.ua