• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Повний розгром: "Шахтар" тріумфально вийшов у півфінал Ліги Європи

Донецький "Шахтар" обіграв швейцарський "Базель" з розгромним рахунком 4:1 і в третій раз у своїй історії вийшов у півфінал Ліги Європи

У сезоні 2019/20 ¼ фіналу турніру складається з однієї гри, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Команди зіграли в німецькому Гельзенкірхені на нейтральному полі "Арена АуфШальке" при порожніх трибунах.

Все добре складалося для "гірників" відразу в першому таймі. Мораєс забив швидкий гол вже на другій хвилині гри. Потім м'яч на свій рахунок записав Тайсон, пробивши з рикошетом на 22 хвилині.

Вже у другій половині гри все той же Тайсон заробив пенальті, який на 75 хвилині реалізував Алан Патрік. Наприкінці матчу команди обмінялися голами. Додо забив на 88 хвилині, Ван Волфсвінкел відіграв один м'яч вже в компенсований час.

Наступний поєдинок донеччани зіграють у понеділок, 17 серпня, проти "Інтера", який вийшов у півфінал турніру вперше з 2010 року, коли команда виграла Лігу чемпіонів.

Нагадаємо, 5 серпня "Шахтар" обіграв німецький "Вольфсбург" з рахунком 3:0.