• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Пожежа в Харкові знищила частину ринку "Барбашова"

Реклама на dsnews.ua

У ніч на суботу, 28 листопада на території ТЦ "Барабашово" в Харкові сталася велика пожежа. В гасінні були задіяні 15 відділень рятувальників

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), передає "ДС".

За даними прес-служби, повідомлення про пожежу надійшло в 2:39. Горіли торговельні павільйони на майданчику з боку вул. Проспектній. Загоряння виявила охорона обʼєкта. На той момент вогонь встиг охопити близько 20 павільйонів. Вночі вони були закриті, людей там не було.

Всього в гасінні пожежі задіяні близько 100 чоловік особового складу. Рятувальники розгорнули рукавні лінії і подали в осередок пожежі 12 пожежних стволів. Також була організована захист сусідніх павільйонів. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання.

Завдяки діям вогнеборців вдалося мінімізувати збиток від пожежі. Від вогню врятовано близько 85 павільйонів, які перебували на майданчику. Однак вогонь встиг знищити 25, повідомили в ДСНС.

Локалізація пожежі відбулася в 4:17. Зараз на місці події продовжують працювати сили ДСНС. Постраждалих немає. Причина виникнення пожежі зʼясовується, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Камʼянсько-Дніпровському районі Запорізької області дві людини загинули під час пожежі, їх персональні дані встановлюються.

    Реклама на dsnews.ua