• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Пожежа в "Токіо Стар": Оголошено про підозру головному інженерові готелю

Реклама на dsnews.ua
Прокуратура оголосила про підозру головному інженерові згорілої готелю "Токіо Стар" в Одесі

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, інформує "ДС".

Зазначено, що інженера підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 270 КК України).

За даними правоохоронців, з 2009 року чоловік відповідав за справність систем та підбір персоналу для ремонту сантехніки та електрики.

"Разом зі старшим адміністратором головний інженер фактично відповідав за дотримання пожежної безпеки в готелі. У своїй діяльності зазначені особи підпорядковувалися безпосередньо власникам закладу", - йдеться в повідомленні відомства.

Згідно інформації, отриманої в результаті перевірок органів Державної служби з надзвичайних ситуацій, господарську діяльність установи вели з порушеннями пожежної безпеки. У 2012 році з-за роботу цього готелю зупинили.

Відзначається, що в липні цього року в готелі спрацьовували автомати захисту електроустаткування, але заходи для встановлення причин неполадок та їх усунення не зробили.

Як повідомляла "ДС", Київський районний суд Одеси відправив під варту без можливості внесення до 18 жовтня адміністратора згорілої готелю "Токіо Стар" Ірину Паровик.

Нагадаємо, готель "Токіо Стар" загорівся в ніч на 17 серпня. Вогонь виник на другому поверсі в 01:34 на площі 1000 м. кв. Ліквідувати пожежу рятувальникам вдалося під ранок - в 4:32.

    Реклама на dsnews.ua