• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Пожежі на Луганщині: у трьох районах зберігається напружена ситуація

Реклама на dsnews.ua

Уздовж лінії розмежування на території трьох районів Луганської області ситуація залишається складною, оскільки там в зону ураження потрапили десятки населених пунктів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДСНС, передає "ДС".

Найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де в зону ураження потрапили 32 населених пункти.

За попередніми оцінками орієнтовна площа, пройдена вогнем на всіх 7 осередках пожеж становить понад 20 тисяч га. Авіацією протягом дня на території області скоєно 162 скидання (504 тонни води).

Пожежники продовжують гасіння вогню. Так, на околиці села Смолянинове Новоайдарського району вогнем пройдено понад 1,4 тисячі га лісових насаджень, в результаті поривів вітру періодично спостерігається виникнення пожежі в районі населених пунктів Боровеньки, Щедріщево і Пурдівка.

Там завдяки застосуванню наземних сил і авіації рятувальники не допустили розповсюдження вогню на населені пункти. У відомстві підкреслили, що евакуація мешканців не знадобилася.

При цьому поблизу села Болотене Станично-Луганського району спостерігається спалах понад 6 га очерету і сухої рослинності. До гасіння залучили 100 осіб та 15 одиниць техніки.

Також повідомляється про чотири осередки пожеж, які вдалося локалізувати, три з них — ввечері 3 жовтня, ще одну пожежу локалізували днем ​​раніше.

Нагадаємо, в Луганській області поблизу села Чмирівка Старобільського району рятувальники ліквідували один з осередків масштабних пожеж.

    Реклама на dsnews.ua