• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Правоохоронці викрили угруповання, яке забруднювало середовище медвідходами з COVID-відділень

У Київській області викрили злочинне угруповання, причетне до забруднення землі медвідходами з COVID-відділень

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повiдомленнi поліції області i Офісу генпрокурора, передає "ДС".

Зокрема, підприємство протягом 2020-2021 років отримало для утилізації від представників закладів охорони здоров’я понад 6 тисяч тон медичних відходів, а саме: пробірки з кров’ю та іншими біологічними рідинами, медичні рукавички, шприци, голки, бинти, люмінесцентні лампи тощо.

Правоохоронці встановили, що замість спалювання небезпечних відходів директор підприємства разом з 4 спільниками вони вивозили скидали їх на земельні ділянки у Київській, Миколаївській та Львівській областях.

Також з’ясувалося, що у квітні 2021 року ліцензії підприємства на операції у сфері поводження з небезпечними відходами були анульовані, але працівники даного товариства, продовжили укладати договори про утилізацію медичних відходів, у результаті чого заволоділи коштами у розмірі понад півмільйона гривень.

Наразі директору товариства повідомлено про підозру у порушенні санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, а також заволодінні майном у великих розмірах.

Його спільник підозрюється у порушенні санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, вчиненому у складі організованої групи.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру ще трьом співробітникам товариства, а також обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua