• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Представники Атомпрофспілки пікетують Кабмін, вимагаючи відставки Оржеля

Близько тисячі представників профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України (Атомпрофспілки) пікетують будівлю Кабінету міністрів, вимагаючи негайної відставки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексія Оржеля
Реклама на dsnews.ua

Крім відставки Оржеля, митингущие вимагають створення окремого органу державного управління підприємствами атомного енергетично-промислового комплексу України, очолюваного професіоналами-енергетиками, повідомляють "Українські новини".

Представники Атомпрофспілки також вимагають повернення на посаду президента "Енергоатому" звільненого Кабміном минулого тижня Юрія Недашковського.

"Ми працюємо в умовах диспетчерських обмежень, відпускаючи при цьому найдешевшу електроенергію в Україні. Раніше Юрій Недашковський нас заспокоював: треба потерпіти, і ми терпіли і працювали в збиток. І чим це для нас закінчилося? Відставкою Недашковського? Приходять молоді хлопці, які при житті нічого не зробили своїми руками і руйнують нашу галузь?! ", - заявив у своєму виступі на мітингу голова профкому Рівненської АЕС Іван Мельник.

За словами керівників профспілки, в рамках акції в містах-супутниках АЕС розгорнуті наметові містечка, де протестуючі будуть перебувати цілодобово.

Як повідомляло агентство, Кабмін 27 листопада 2019 року звільнив президента дп НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського. За словами прем'єра Олексія Гончарука, звільнення було ініціативою голови Минэконерго Оржеля.

28 листопада атомники провели попереджувальну акцію протесту під стінами Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища з вимогою відновити на посаді президента "Енергоатому" Недашковського і припинити розгортання галузі в бік РФ.

    Реклама на dsnews.ua