• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Прем'єра на каналі "Україна": "Мисливці за дивами" займуться інопланетянами і левами

Чи можливо подружитись із левом і пробути з ним сам на сам більше місяця? Як вижити, опинившись глибоко під водою? Як, не маючи змоги працювати руками, досягти успіху у творчості? І чи можливо знайти відповіді на загадки послані інопланетянами? 

ХАС (Назар Хассан)
ХАС (Назар Хассан)
Реклама на dsnews.ua

Все це ви дізнаєтесь у прем’єрному випуску тележурналу цікавих історій "Мисливці за дивами", який вийде 19 квітня о 9:50 на каналі "Україна". А розповість про все це пара завзятих "мисливців" Анастасія Кошман і ХАС (Назар Хассан). 

Мисливці за дивами
Мисливці за дивами

Вже у першому випуску очікуваної прем’єри "Мисливці за дивами" ведучі Анастасія Кошман і ХАС вразять неймовірними історіями людства. Ведучі відшукали дива, які дійсно руйнують закони логіки і перевертають свідомість!

"Я все більше переконуюсь – життя найцікавіше за будь-яке кіно! Тільки уявіть його сюжети! В Атлантиці на глибині 30 метрів під водою людина опинилась у замкненому трюмі потонулого корабля і три дні чекала на спасіння. А на Запоріжжі чоловік добровільно зачинився в одній клітці з левом! І аж на цілий місяць!" – розповідає ведуча програми "Мисливці за дивами" Анастасія Кошман.

А її співведучий і головний конкурент із "полювання" за дивами – ХАС здивує абсолютно іншими унікальними історіями, серед яких не лише цікавинки нашої планети, а навіть таємниці інших цивілізацій. 

"Всесвіт приготував для нас безліч сюрпризів і загадок! Я вирішив дізнатись, чому по всьому світу з’являються однакові таємничі послання – невже інопланетяни позначають на Землі свої посольства дивними металевими монолітами? – ділиться ведучий каналу "Україна" ХАС. – У Колумбії знищує місцевість мафія бегемотів! А в Україні живе неймовірний художник, який малює справжні шедеври без допомоги рук!"

Проте для ведучих це не просто пошуки вражаючих фактів і цікавих відкриттів, адже після кожної програми глядачам випаде нагода обрати кращу історію і визначити справжнього "мисливця за дивами".

Прем’єрні випуски тележурналу "Мисливці за дивами" выдбудуться з понеділка по п’ятницю о 9:50 на телеканалі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua