• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Прем'єрний сезон "Свекрухи чи невістки" відкриє нові традиції сучасної української кухні

З 5 жовтня о 10:20 на телеканалі "Україна" розпочнеться показ премʼєрних випусків нового сезону сімейного кулінарного реаліті "Свекруха чи невістка" з ведучим Григорієм Германом. Присвячений він буде глибині та вишуканості сучасної української кухні

Прем'єрний сезон "свекруха чи невісткі"
Прем'єрний сезон "свекруха чи невісткі"
Реклама на dsnews.ua

Канал "Україна" і продакшн-компанія "Теле Про" підготували для глядачів четвертий сезон улюбленого кулінарного шоу, де в битві за звання найкращого кухаря зійдуться невістки і свекрухи, а також інші члени сімей. 24 неймовірні історії відносин, колоритні герої, гострі сімейні конфлікти і філософський підхід до їхнього вирішення. Відчайдушна боротьба того варта – переможець отримає не тільки звання кращого кулінара в сімʼї, а й 10 000 грн.

На шоу "Свекруха чи невістка" в битві за звання кращого кухаря зійдуться невістки і свекрухи
На шоу "Свекруха чи невістка" в битві за звання кращого кухаря зійдуться невістки і свекрухи

За словами незмінного ведучого кулінарного шоу Григорія Германа, четвертий сезон надовго запамʼятається глядачам не тільки унікальними рецептами, а й учасниками. Нові історії та цікаві герої з їхніми непростими долями і складними рішеннями навчать українців правильно, а головне – своєчасно вирішувати сімейні конфлікти. Серед героїв сезону: невістка, яка шантажує чоловіка і свекруху дітьми; темношкірий чоловік, батько пʼятьох дітей, який зміг дати своє прізвище тільки останнім двом; свекруха, яка побила матір своєї невістки; свекруха, яка наймає бомжів допомагати по господарству.

Ведучий кулінарного шоу Григорій Герман
Ведучий кулінарного шоу Григорій Герман

"Завжди в конфлікті є дві сторони. Але ми обовʼязково докопаємося до основ конфлікту, розглянемо його і постараємося зробити висновки. І звичайно ж, ми вразимо глядача унікальними рецептами української кухні!" – коментує ведучий шоу "Свекруха чи невістка" Григорій Герман.

Учасники четвертого сезону шоу "Свекруха чи невістка" разом з ведучим приготують страви за унікальними рецептами сучасної української кухні. До того ж, у кожній програмі на глядачів чекає багато корисних порад: як заощадити, підготувавши продукти для рецептів власноруч, чим замінити ті чи інші продукти, як за мінімальні гроші приготувати смачну і поживну вишукану страву.

Учасники четвертого сезону шоу "Свекруха чи невістка" разом з ведучим приготують страви за унікальними рецептами сучасної української кухні
Учасники четвертого сезону шоу "Свекруха чи невістка" разом з ведучим приготують страви за унікальними рецептами сучасної української кухні

Як повідомлялося раніше, "Свекруха чи невістка" – це українська адаптація популярного турецького формату Rivals-in-Law, який успішно виходить у 8 країнах світу. Розробкою української версії шоу займається продакшн-компанія "Теле Про". Ведучий проєкту Григорій Герман – справжній експерт не тільки на телевізійній, а й на реальній кухні. Він допомагає свекрухам і невісткам України розбиратися у тонкощах не тільки кулінарії, але і сімейного життя.

Дивіться премʼєру четвертого сезону сімейного кулінарного реаліті "Свекруха чи невістка" з понеділка по четвер о 10:20 на телеканалі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua