• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Старого священика з Криму звинуватили у викраденні юної шахістки

Реклама на dsnews.ua
В окупованому Криму 18-річну Марію Дроговоз викрав з селища 68-річний батько Никифор

Про це розповіла мешканка села Берегового Валентина Мочалова, яка ні про що не підозрюючи, прихистила у своєму будинку священика і молоду дівчину, передає "ДС" з посиланням на Life.ru.

Юну шахістку, яка нібито закохалася в 68-річного священика і вже більше півроку ховається з ним від батьків і поліцейських, батько Никифор ховав у місцевих жителів.

Валентина розповіла, що одного разу батько Никифор подзвонив їй і попросив поселити у себе свою знайому буквально на одну ніч. Жінка погодилася і вже незабаром познайомилася з Марією Дроговоз.

"Дівчинка молоденька, добре одягнена, видно, що з інтелігентної родини. Представилася Марусею. Вона була небагатослівною. Прийшла, я її чаєм напоїла, нагодувала і постелила йому на дивані. Вона відразу заснула, а на наступний день її тут уже не було", - згадує жінка.

Незабаром місцеві жителі виявили, що зник і сам отець Никифор. А через кілька днів Валентина дізналася, що батьки шукають дівчину, яка ночувала в її будинку, по всьому Криму.

"До мене приїхав батько Марусі і просив про допомогу. Але я не знала, куди вона поїхала. А незабаром і батько Никифор зник. Чутки ходили, що дівчина хотіла в монастир, а батьки не пускали. Може, вона з секти якийсь, не знаю", - додала жінка.

Зазначимо, що раніше жителі Іркутська оголосили в розшук свою 18-річну доньку, яка півроку тому пішла з дому та не повернулася. Батьки впевнені, що дівчину викрав 68-річний батюшка.

Батьки, не втрачаючи надії, перебралися в Крим, де кожен день їздять по містах з фотографією дочки, шукають дівчину. Поліція проводить розслідування.

    Реклама на dsnews.ua