• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Пресвята Богородиця — це ти! "Слугу народу" звинуватили у богохульстві

Реклама на dsnews.ua

Іршавське відділення провладної партії "Слуга народу" вскочило у скандал через публікацію допису, який користувачі соцмереж сприйняли як богохульство

Допис стосувався привітання з нагоди Різдва Пресвятої Богородиці, яке сьогодні відзначають православні віряни, інформує "ДС".

Невеличке привітання, опубліковане на сторінці "Слуга народу — Іршава", було проілюстровано іконою із додаванням партійного кольору політичної сили - зеленого. Більш того, над правою рукою Богородиці було розміщено логотип "Слуги народу".

"Слуга народу" і Пресвята Богрродиця
"Слуга народу" і Пресвята Богрродиця

Згодом пост було видалено, однак, як відомо, "скріншоти не горять". Ситуацію прокоментувала журналістка Соня Кошкіна:

"Знаєте, що зробили ці майстри псевдорелігійної агітації? Прибрали своє скромне творіння з фб-сторінки офіційної. Переживаю за православних виборців СН в Іршаві. Ну, і щоб вони не сильно засмучувалися, викладу початковий (!) варіант. Увага на праву руку Богородиці. Спочатку це богохульство виглядало так", — написала вона.

Підписники Fb-сторінки "Рагу.лі", автори якої також розмістили відповідний скріншот, "вибухнули" влучними та креативними коментарями.

"Невже сьогодні день народження мами Римми? Інакше чого б Богородиця була зеленого кольору…" — припустила Oleksandra Shaleva, маючи на увазі, вочевидь, матір президента Римму Зеленську.

"Пресвята Богородиця — це ти", — пожартував Дмитро Юрченко.

"Богородиця аж руки підняла, мовляв: "Я їх знати не знаю!" — висловився Назар Ян Божик.

Раніше стало відом, що дружина міністра закордонних справ Женя Кулеба мала намір очолити список Партії Зелених України до Київради і навіть підготувала відповідну агітаційну кампанію, однак згодом очолила список "Слуги народу" на виборах в Київраду.

    Реклама на dsnews.ua