Наблизилися до Євро-2020: збірна України обіграла Литву

У Харкові на ОСК Металіст відбувся футбольний матч між збірними України та Литви, перемогу в якому здобули "синьо-жовті"

Дубль Руслана Малиновського забезпечив важливу перемогу для нашої команди, повідомляє "ДС" з посиланням на Sport.ua.

Старт матчу пройшов за господарями. Моменти були в Мораєса і Марлоса - вище воріт. Українці пристрілювалися. На восьмій хвилині "синьо-жовті" могли відкривати рахунок - Степаненко завершував передачу від кутового прапорця, але влучив у штангу. Кількома хвилинами пізніше отримав свій шанс і Зінченко. Але теж мимо воріт.

На 29-й хвилині все стало на свої місця, коли Малиновський від душі розрядив свою гармату - 1:0. Відразу ж Ярмоленко міг подвоювати рахунок, але влучив у поперечину. Тайм закінчувався під акомпанемент тиску збірної України. За рахунок високих швидкостей і тотального пресингу підопічні Шевченка не давали гостям навіть шансу на перепочинок. Але ось подвоїти рахунок господарям у першому таймі так і не вдалося.

Зі старту другого тайму замін не було. Але не було і стартової активності у виконанні українців. А от гості здивували своєю спритністю.

Втім литовців вистачило лише на десять хвилин. Українці швидко показали, хто в домі господар. Ярмоленко заробив небезпечний штрафний удар, а Малиновський виконав його ідеально - і 2:0.

Зазначимо, що збірна України в турнірній таблиці групи B займає першу рядок, маючи у своєму активі 16 очок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в УЄФА можуть звести збірні України і Росії на стадії плей-офф фінальної частини Євро-2020.