• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Приїхали оформляти соцвиплати: В Україні затримали двох терористів "ЛНР"

Реклама на dsnews.ua
У Луганській області контррозвідка Служби безпеки України викрила комерсантів, які в інтересах "МГБ ЛНР" організували механізм незаконного отримання українських соцвиплат жителями ОРДЛО

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, передає "ДС".

Оперативники встановили, що приватний підприємець з тимчасово підконтрольного бойовикам Алчевська разом з дружиною надавали жителям ОРДЛО послуги з пасажирських перевезень на підконтрольну української влади територію та "заочного" оформлення соціальних виплат.

Майже рік тому подружжя завербувала так звана спецслужба терористів. "МГБ ЛНР", зокрема, поставили завдання надавати перевізникам інформацію про колег, які працюють на каналах пасажирських перевезень. Вони також вимагали надавати перелік клієнтів, які користувалися послугами з оформлення українських соцвиплат.

Після кожного маршруту агенти звітували перед кураторами про виконані завдання. Псевдоспецслужба "ЛНР" використала отримані персональні дані для формування бази даних громадян, які регулярно відвідують українські державні установи. Бойовики планували потім залучити їх до протиправної діяльності на шкоду державним інтересам України.

Як повідомляла "ДС", у Харкові СБУ запобігла замаху на вбивство одного з колишніх бойових командирів розвідпідрозділів батальйону ЗСУ.

    Реклама на dsnews.ua