• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Притула потрапив в антисемітський скандал: усі подробиці й відео

Реклама на dsnews.ua

Колишній кандидат у мери Києва, шоумен Сергій Притула потрапив в антисемітський скандал

Претензії до нього викладено в Telegram-каналі Обʼєднаної єврейської громади України, передає "ДС".

У громаді стверджують, що в ефірі радіо НВ в програмі Сергія Притули прозвучали антисемітські образи, що не були прокоментовані ведучим як неприпустимі.

"В ефір зателефонував такий собі Роман із Краматорська, який назвав святкування єврейського нового року в Умані "шабашем", а цадика Нахмана назвав "нациком хацманом". Притула не тільки не повідомив слухачам про неприпустимість використання радіо НВ як рупора юдофобських висловлювань, а й навпаки, вступив зі слухачем у доброзичливу бесіду і з приємною усмішкою повідомив, що «повністю розділяє його емоційне обурення» і «страшенно радий чути его в ефірі з таким хорошим настроєм", — обурюються в ОЄГУ.

Комісія з журналістської етики винесла рішення про публічне засудження радіо НВ і Сергієві Притулі.

А щодо висловлювань слухача ОЄОУ звернулася в поліцію.

"Обʼєднана єврейська громада України звернулася в Краматорський відділ поліції із заявою про відкриття кримінальної справи за 161 статтею КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі) за фактом антисемітських висловлювань в ефірі Радіо НВ якимсь Романом із Краматорська. Сподіваємося, що Радіо НВ співпрацюватиме з поліцією і надасть їй усі необхідні дані, для ідентифікації того, хто подзвонив", — ідеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua