• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Повія" та погрози за інтим. Нардепа-"слугу" спіймали на інтимному листуванні з Олегом Скрипкою

Народний депутат фракції "Слуга народу" Татьяна Рябуха під час пленарного засідання 16 березня, ймовірно, вела пікантне SMS-листування з вельми наполегливим чоловіком

Реклама на dsnews.ua

Скріншот листування опублікував анонімний Telegram-канал "Карточный офис", передає "ДС".

"Татьяна Рябуха, народний депутат України від партії "Слуга народу" повідомляє своєму бойфренду Скрипці Олегу Григоровичу про те, що вона не прийде до нього в готельний номер як повія! І взагалі, хай він їде до своєї дружини! У відповідь Олег Скрипка загрожує народному депутату зробити щось страшне з тим, хто вступить з нею в сексуальні стосунки", — йдеться в повідомленні.

На підтвердження своїх заяв канал опублікував два фото: на одному з них видно, що жінка, яка веде листуванні, сидить на місці Тетяни Рябухи, а на другому, власне, зафіксоване скандальне листування. Якість цієї фотографії залишає бажати кращого, проте деякі уривки тексту цілком можна розібрати. В них дійсно мова йде про готельний номер, відпочинок на морі з дружиною та повію.

Також канал опублікував відео, однак пікантні подробиці на нього не потрапили.

Тетяна Рябуха є головою підкомітету ВР "Сім'я і дитинство". До парламенту вона пройшла по мажоритарному округу №157 (Сумська область) як висуванець партії "Слуга народу", однак сама безпартійна. До цього Рябуха працювала вчителькою молодших класів у школі.

Безпосереднє відношення до Сумської області має і співрозмовник нардепа — Олег Григорович Скрипка. За відкритою інформацією, чоловік з такими ПІБ працює начальником дільниці в КП "Шляхрембуд" Сумської міської ради.

"ДС" не може підтвердити достовірність інформації, оприлюдненої Telegram-каналом, і виходить виключно з того, що бачить на фото і відео. Коментарів Тетяни Рябухи або її співрозмовника поки не надходило.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua