• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Путін дав громадянство РФ відомому українофобу Анатолію Вассерману

Реклама на dsnews.ua
Також громадянство отримав художник Юрій Куперман - євреї відгукнулися на заклик Путіна повертатися в Росію?

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про прийом в громадянство Російської Федерації інженера, публіциста і телеведучого Анатолія Вассермана і радянсько-російсько-американського художника Юрія Купермана. Як передає "ДС", відповідний указ розміщений на офіційному порталі правової інформації Росії.

Даний указ був підписаний Путіним у середу, 27 січня.

"Постановляю: задовольнити заяви про прийом в громадянство Російської Федерації наступних осіб: Анатолій Вассерман, народився 9 грудня 1952 року на Україні; Куперман Юрій, народився 5 липня 1940 року в Москві", - сказано в тексті указу.

Як відомо, Анатолій Вассерман виступав проти державного суверенітету України. "Я виступаю проти державного суверенітету України, і не вважаю можливим відокремлювати цю частину Росії від інших її частин. Якщо мене позбавлять українського громадянства, то мені, швидше за все, нададуть громадянство в РФ, де я працюю вже 20 років", - заявляв раніше Вассерман.

Читайте також:

У вересні проти нього було порушено кримінальну справу за звинуваченням у сепаратизмі.

Як відомо, раніше Володимир Путін запропонував переїжджати з Європи в Росію всім євреям, які зіткнулися з нетерпимим ставленням до себе.

    Реклама на dsnews.ua