• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Путін і губернатор Єврейської АТ зазивають євреїв переїжджати з ЄС в Сибір

Реклама на dsnews.ua
Путін упевнений, що в Європі євреїв ображають, а в Сибіру їм буде добре, тим більше своїх євреїв там не вистачає

Губернатор Єврейської автономної області РФ Олександр Левінталь підтримав ідею президента Росії Володимира Путіна, який запропонував повернутися в Росію євреям, які зіткнулися з антисемітизмом в Європі. Про це "ДС" повідомили в прес-службі уряду Єврейської автономної області.

"Єврейська автономна область стала першим державним утворенням євреїв. І сьогодні ми готові прийняти всіх євреїв, які виїхали в інші країни за різними обставинами. Ми чекаємо всіх, хто хотів би повернутися на батьківщину, або приїхати і жити тут. Безумовно, ми приймемо у себе євреїв з європейських країн, де вони сьогодні можуть піддаватися нападкам з боку антисемітів", - заявив Левінталь.

"Наша територія вступила в новий етап свого економічного розвитку... Ми впевнені в тому, що євреї, які приїдуть до нас, це високоосвічені й культурні люди, яких потребує Єврейська автономна область", - додав він.

Як відомо, раніше Володимир Путін запропонував зіткнулися з нетерпимим ставленням до себе в Європі євреїв приїжджати в Росію.

"Нехай їдуть до нас. У Радянському Союзі виїжджали, нехай повернуться. Я бачив, дивився репортажі, там люди бояться вже стос одягти в публічних місцях, намагаються навіть приховувати національність", - заявив Путін.

Довідка. Єврейська автономна область входить до складу Далекосхідного федерального округу Росії. Адміністративний центр - місто Біробіджан. Утворена 7 травня 1934 року. Межує на півдні з Китаєм (по річці Амур), на заході - з Амурської областю, на сході - з Хабаровським краєм.

Читайте також:

У 2010 році євреї становили менше 1,0 % населення області (1 628 чоловік). ЄАО єдиний суб'єкт Російської Федерації, що має статус автономної області і єдиний в світі крім Ізраїлю єврейське адміністративно-територіальне утворення з офіційним юридичним статусом (нехай навіть і формальне, з незначним єврейським присутністю).

    Реклама на dsnews.ua