• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Путінські спецслужби намагалися завербувати українського військовослужбовця (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Федеральна служба безпеки Росії намагалася завербувати українського військовослужбовця, що проходить службу в зоні конфлікту на Донбасі

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ, передає "ДС".

Відзначається, що військовий відвідував близьких родичів на території РФ. Під час одного з візитів, за даними спецслужби, його змусили підписатися під письмовим співпрацею з ФСБ.

"Для цього вони (співробітники ФСБ, - ред..) використовували психологічний тиск та погрози на адресу рідних затриманого. За задумом "кураторів" чоловік повинен був збирати і передавати відомості про кількість особового складу, озброєння і військової техніки українських підрозділів", — йдеться в повідомленні.

Зокрема, російську спецслужбу цікавила інформація про радіолокаційних станціях і про її можливості щодо виявлення повітряних цілей і відстеження польотів військової авіації ЗС РФ.

Військовий самостійно звернувся в СБУ і розповів про обставини своєї вербування, наголошують в СБУ. За інформацією відомства, військовий не виконав жодного завдання ФСБ. У зв'язку з цим суд звільнив його від кримінальної відповідальності.

    Реклама на dsnews.ua