• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Рада перенесла закриття санаторних шкіл-інтернатів на рік

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроєкт про розширення можливостей для трансформації освітньої мережі і захисту прав учасників навчально-виховного процесу, який передбачає перенесення трансформації санаторних шкіл-інтернатів на липень 2022 року

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт №5138-1 підтримали 276 нардепів, повідомляє "ДС".

Проєкт закону, зокрема, зобов'язує засновників установ та навчально-реабілітаційних центрів погоджувати в Міністерстві освіти і науки проєкти рішення про ліквідацію та реорганізацію цих навчальних закладів.

Також законопроєкт забезпечує можливість поступового перетворення санаторних шкіл в умовах децентралізації, в будь-який тип установ загальної середньої освіти. Це допоможе органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб суспільства.

Таким чином, документ дозволить створити основу для поступового реформування, з огляду на інтереси всіх учасників освітнього процесу.

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада також прийняла законопроєкт, який дозволяє учням, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, право вибору виду оцінки їх результатів навчання. Ухвалення документа дасть змогу мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 при оцінці результатів навчання.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua