• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Батькам, котрі знімали в Кривому Розі порно з чотирирічною донькою, дали по 12 років в'язниці

Реклама на dsnews.ua

У Дніпропетровській області до 12,5 року ув'язнення засудили подружжя, яке використовувало свою 4-річну доньку для створення порнофільмів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Національної поліції України, передає "ДС".

"Батьків, які використовували 4-річну доньку для створення порнофільмів, посадили на 12,5 років", — ідеться в повідомленні.

Відзначається, що з дня затримання сімейної пари, яка заробляла кримінальні гроші на сексуальній експлуатації власної дитини, пройшло більше 2 років. Подружжя викрили у червні 2018-го в Дніпропетровській області.

"Поліцейські встановили нікнейм, під яким спільники завантажували файли в анонімний сегмент Інтернет-мережі. Як з'ясували оперативники, вихідці з Кавказького регіону (чоловік, якому на момент затримання було 29 років, і його 30-річна дружина) фільмували статеві акти з 4-річною дочкою і продавали порнографічне відео "клієнтам" за криптовалюту. Для розсилки "пропозицій" фігуранти використовували месенджер, також улаштовували платні онлайн-трансляції", — додається в повідомленні.

Під час обшуку в квартирі, яку тоді в Кривому Розі орендувала сім'я, поліція вилучила мобільні телефони, комп'ютерну та відеотехніку, які використовували для створення та розповсюдження порнографічного контенту, а також власне "фільми".

Понад одного року тривало досудове розслідування щодо 63 епізодів злочинної діяльності "сімейного підряду". Ще стільки ж часу знадобилося для судового розгляду 15 томів кримінального провадження. На початку серпня 2020 року колегія суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу визнала чоловіка й жінку винними у скоєнні злочинів, передбачених п'ятьма статтями Кримінального кодексу України: торгівля людьми (ст. 149), зґвалтування (ст. 152), сексуальне насильство (ст. 153), розбещення неповнолітніх (ст. 156) та виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів (ст. 301). Суд призначив кожному з них 12 років і 6 місяців позбавлення волі.

    Реклама на dsnews.ua