• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Росія облажалася: Стало відомо, з ким переплутали Яценюка на придністровських фото

Реклама на dsnews.ua
Людиною, якого російська експертиза ідентифікувала як Арсенія Яценюка, що стало підставою для звинувачення українського екс-прем'єра в участі в бойових діях у Придністров'ї і Чечні, є соратник Дмитра Корчинського В'ячеслав Артеменко

Це він сам сказав у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

Артеменко підтвердив, що брав участь у бойових діях в Придністров'ї і Чечні і це також зафіксовано у літературних творах, зокрема в книзі лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського "Війна в натовпі".

За його словами, фотографія зроблена в Рашкові (Придністров'я, Молдова), де Артеменко командував гарнізоном УНА-УНСО.

"Мене там фотографували, хоча у мене особисто немає фотографій з Придністров'я. Я усвідомлював наслідки і зараз усвідомлюю. Я не цікавлюся своїм минулим, я його прожив", - сказав Артеменко, зазначивши, що зараз "мирно вирощує кавуни".

Сам Корчинський у коментарі "Українській правді" також підтвердив, що на фотографії, яку в середу оприлюднила прес-секретар Яценюка, зображений Артеменко.

Як повідомляла "ДС", в мережі з'явилися документи Єсентукського суду, який дозволив заочно заарештувати екс-прем'єра України Арсенія Яценюка за те, що він нібито воював не тільки в Чечні, але і в Придністров'ї.

    Реклама на dsnews.ua