• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Росія зігнала до кордонів України 26 батальйонних тактичних груп і 850 танків, - Тимчук

Реклама на dsnews.ua
Росія зібрала в ОРДЛО, в окупованому Криму і вздовж кордону з Укриной 90 тис. військовослужбовців, сотні одиниць важкої техніки

Про це повідомив в Facebook координатор групи "Інформаційне опір" (ІС), народний депутат Дмитро Тимчук, передає "ДС".

За його інформацією, всього біля наших східних кордонів і на півночі Криму зосереджені 26 батальйонних тактичних груп ЗС РФ. Найбільше військ дислокується в Криму - 35000 тисяч російських військовослужбовців і в окупованих районах Донецької і Луганської області - 35,1 тисяч найманців.

Усього Росія зібрала проти України близько 90 тисяч військовослужбовців і найманців, 850 танків, понад 1600 одиниць бойових броньованих машин, до 1500 одиниць ствольної і реактивної артилерії, 6 оперативно-тактичних ракетних комплексів (на Донецькому напрямку), а також більше 200 одиниць літаків і вертольотів, насамперед на Північно-Східному, Донецькому та Кримському напрямках.

На підконтрольних терористам територіях Донецької і Луганської області авіація не дислокується.

За підрахунками ІС, з моря нам загрожують 5 підводних човнів, а також близько 40 бойових кораблів і катерів. На Придністровському напрямку зібрані незначні сили - 3000 військовослужбовців та 35 бойових броньованих машин.

    Реклама на dsnews.ua