• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Росія загнала бойовикам на Донбас чотири вагони боєприпасів – ІВ

Реклама на dsnews.ua
Також фіксується повернення бойовиками на ряді ділянок на позиції важкої бронетехніки танків

У залізничну станцію в тимчасово окупований Краснодон Луганської області з Росії прибутку 4 вагони з боєприпасами. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук, пише "ДС".

Також, за його словами, на ділянку Хороший-Степове в Слов'яносербському районі Луганської області прибуло нове артилерійське підрозділ бойовиків - 6 одиниць 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика".

Крім того, "останнім часом звертає на себе увагу масова поява і використання формуваннями російсько-терористичних військ у першій лінії бойових броньованих машин (ББМ) - БМП-1,2, БТР-70,80, МТ-ЛБ", пише Тимчук. Основні ділянки, на яких використовуються бойовиками ББМ, - район Горлівки, Донецька, Докучаєвська.

Також фіксується повернення бойовиками на ряді ділянок на позиції важкої бронетехніки (танків) - дана техніка маскується, переміщення здійснюються в основному в нічний час доби.

За даними "ДС", розгорнутий схід Горлівки посилений батальйон бойовиків почав обладнати позиції. Для цього в даний район перекидається інженерна техніка - зафіксована перекидання 2-х екскаваторів, 1-ї полкової землерийної машини ПЗМ-2, бульдозера.

Читайте також:

Крім того, відзначається активність двох пунктів радіоелектронної боротьби (РЕБ) противника в районі Єнакієвого і південь від Донецька (в районі Кам'янки), силами яких супротивник намагається порушити роботу засобів зв'язку сил АТО.

Нагадаємо, за даними німецької газети Bild, РФ щорічно витрачає оокло 1 млрд євро на зарплати і соціальне забезпечення населення на підконтрольних бойовикам "ДНР" і "ЛНР" террриториях.

    Реклама на dsnews.ua