• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Російським ВУЗам урізали фінансування для відкриття філій в Криму

Реклама на dsnews.ua
Через скорочення державного фінансування творчих вузів у 2017 році в Криму не зможуть відкрити їх філії

Про це йдеться в листі Асоціації навчальних закладів мистецтва і культури на ім'я президента Володимира Путіна, повідомляєДС" з посиланням на "Дощ".

Лист підписали ректори Московської консерваторії Олександр Соколов, Академії російського балету Микола Цискарідзе, Вдіку Володимир Малишев, Російської академії музики ім. Гнесіних Галина Маяровская, Московської державної академії хореографії Марина Леонова і Санкт-Петербурзької державної консерваторії Олексій Васильєв.

У 2017 році творчі вузи отримають на 1,094 млрд рублів менше, ніж планувалося, йдеться в листі. Ректори попросили Путіна відновити фінансування і виділити ще 293 млн рублів за програмою "Розвиток освіти".

"Не скрізь створені гідні російському освіті умови для навчання і проживання обдарованих дітей та молоді, зокрема дітей-сиріт, гуртожитки потребують не просто капітального ремонту, а повної модернізації, не вистачає коштів на закупівлю музичних інструментів, кінообладнання, на утримання нововведених об'єктів", - йдеться в листі.

    Реклама на dsnews.ua