• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

РосСМИ зготували фейк про майбутню депортацію мешканців ОРДЛО на Західну Україну

Реклама на dsnews.ua
Бойовики Донбасу придумали, а росСМИ поширили черговий фейк про наміри української влади переселити жителів ОРДЛО на Західну Україну з метою перевиховання

Сюжет на ростб поширив у Facebook український журналіст Денис Казанський, передає "ДС".

"Пропагандисти в ОРДЛО вирішили, що жити стало занадто нудно, і вирішили придумати новий фейк про "кривавих фашистів". На швидку руку сфабрикували черговий "таємний план України з упокорення Донбасу", який розмістили в анонімному телеграм-каналі. Нібито стався витік з РНБО і його план щодо реінтеграції Донбасу потрапив у мережу", - написав він.

"Фейковий план, як зазвичай, був складений максимально незграбно. З помилками, з російськими літерами замість українських і т. д. В ньому перераховувалися звичайні в таких випадках страшилки: насильницьке переселення жителів Донбасу на Західну Україну, примусова українізація та інші страшні кари. Здавалося б, хто може повірити в цей маразм на шостому році війни? Але далі почався самий жир. Фальшиві, криво зліплені "таємні плани фашистів" стали в єдиному пориві гнівно засуджувати депутати, міністри, профспілки, письменники і вчені "ЛДНР". Вже два дні у всіх ЗМІ ОРДЛО на повному серйозі з обуренням обговорюють цю дичину із зливного бачка і аналізують неіснуючі документи", - додав Казанський.

В продолжение к предыдущему посту. Мастер-класс по созданию параллельной фейковой реальности.- на коленке пишешь "украинский план по депортации жителей Донбасса"- размещаешь его на любом случайном сайте - выпускаешь сюжет под названием "В ИНТЕРНЕТЕ ОПУБЛИКОВАЛИ СЕКРЕТНЫЕ ПЛАНЫ ХУНТЫ"- проводишь на улицах опрос "Зеленский хочет депортировать жителей Донбасса на Западную Украину, что вы думаете об этом?"- ProfitВ результате так сегодня выглядят новости в Донецке.

Gepostet von Денис Казанский am Samstag, 16. November 2019
    Реклама на dsnews.ua