• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

З 1 червня фурам заборонять їздити по держдорогам України в спеку

В Україні з 1 червня набувають чинності обмеження на рух вантажівок по державним дорогам у спеку. Такі обмеження стануть щорічними і запроваджуються для збереження автомобільних доріг загального користування

Фури на українських дорогах
Фури на українських дорогах
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Укравтодору", передає "ДС".

Заборона стосується транспортних засобів масою вище 24 тонн і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн. Винятком є вантажівки, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, тварин і птиці, а також повʼязані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Рух обмежується в денний час доби при температурних показниках вище 28 градусів. Цей період водіям вантажівок необхідно перечекати на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг і біля обʼєктів дорожнього сервісу.

Місця відстою вздовж держборг можна знайти за вказівниками або скористатися картою "Укравтодору" за посиланням - https://bit.ly/3tW0aKP. Також можна скористатися TIR-паркінгом. Карта їх розташування за посиланням - https://bit.ly/2RZMRf2.

Дотримання сезонних обмежень контролюється територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та обласними підрозділами Національної поліції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua